Darbas kavinėse

 

 

Dirbame su viena iš didžiausių įmonių Didžiojoje Britanijoje – Roadchef Motorways Ltd.  Ši kompanija turi greito maisto restoranų ir kavinių tinklą Jungtinėje Karalystėje ( www.roadchef.com ). Roadchef Ltd nuolat reikalingi sezoniniai ir nuolatiniai darbuotojai dirbti Costa; Fresh Food Café, McDonald ir kitose kavinėse.

Darbo vietovės

Taunton Deane; M5 Southbound; Taunton; Somerset; TA3 7PF
Clacket Lane; M25 Westbound Junction 5/6; Westerham; Kent; TN16 2ER
Sutton Scotney; A34 By-Pass; Sutton Scotney; Winchester; Hampshire; SO21 3JY

Galimos pozicijos

Crew member, Team Leader; Shift manager; Assistant manager

Darbo pobūdis

Shift manager – dirbti kartu su komanda einamuosius darbus tuo pačiu vadovauti komandai, sudaryti darbo grafikus, paskirstyti darbus, spręsti iškilusias, problemas,
Crew –dirbti komandoje, aptarnauti klientus, daryti mėsainius, sumuštinius, kavą, darbas prie kasos, darbo vietos sutvarkymas.

Atlyginimas/Darbo valandos

Normali darbo savaitė – 40 darbo valandų:
Crew member: under 21year – £6,40  21-24years- £7,10, over 25 years  £7.55
Trainee Shift manager –  nuo £9,00
*atlyginimas mokamas kas 4 savaites, konkrečiomis datomis

Reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas, greita orientacija darbe, dalyvavimas tiesioginiame interviu su darbdaviu, reikiamų dokumentų pateikimas patvirtinus kandidatūrą, shift manager pozicijai – reikalinga panaši darbo patirtis.

Interviu

Interviu vyksta pagal iš anksto su kandidatu  ir darbdaviu suderintą tvarkaraštį. Gali būti vykdomi video skype interviu arba tiesioginiai  interviu, kai darbdavys atvyksta į Lietuvą.
Registruotis interviu reikia iš anksto el.paštu- info@addus.lt, telefonu 8-5599440, užpildant registracijos formą.
Interviu rezultatai paskelbiami jau sekančią dieną, patvirtinantiems kandidatams savaitės bėgyje atsiunčiamas  darbą garantuojantis dokumentas – Job offer letter.

Dokumentai

Patvirtinus kandidatūrą kaip tinkamą, privaloma  iki išvykimo pateikti visus reikalingus dokumentus: asmens dokumento kopiją, spec. anketą, dvi rekomendacijas, pasirašytą Job offer letter, pasirašytą agentūros paslaugų sutartį.

Darbo pradžia ir pabaiga

Sezoniniams vasaros darbuotojams: darbo pradžia – birželio mėn./liepos pradžia. Darbo periodo minimali trukmė – apie 3 mėnesius, darbo pabaiga ne anksčiau kaip 2018m. Rugsėjo 7d.

Nuolatiniams darbuotojams: derinama su kiekvienu kandidatu indivudualiai, darbas yra ilgalaikis/nuolatinis.

Apgyvendinimas

Nuolatiniams darbuotojams pradžiai  (6 savaitėms arba ilgiau) suteikiamas nemokamas apgyvendinimas šalia darbovietės esančiuose viešbučiuose Days Inn , gyvenama 2 arba 3-viečiuose kambariuose. Per  tą laikotarpį reikia susirasti gyvenamą vietą. Konkreti info  pateikiama kiekvienu atveju individualiai.
Sezoniniams darbuotojamas – suteikiamas apgyvendinimas už atitinkamą mokestį (nuo 42 svarų/sav.) šalia darbovietės esančiuose viešbučiuose Days Inn , gyvenama 2 arba 3viečiuose kambariuose.

Maitinimas

Suteikiamas darbo metu nemokamai, galima pavalgyti pasirinktoje kavinėje.

Kelionė

Konkrečios atvykimo datos suderinamos su darbdaviu ir  kandidatu, lėktuvo bilietą perkasi pats dalyvis.  Vasaros sezono metu – dažnai vykstama grupelėmis nustatytomis datomis.

Pasitikimas oro uoste

Vykstant dirbti į Taunton vietovę – pasitinkama Bristolio oro uoste, nuvežama iki apgyvendinimo vietos. Jei skrendama į London Lutoną – reikia atvykti su autobusu pačiam iki Taunton autobusų stoties, kurioje jus pasitiks ir nuveš iki apgyvendinimo.
Vykstant  dirbti į Clacket Lane ar Sutton Scotney vietoves pasitinkamos grupės London Lutono oro uoste. Todėl išvykimas derinamas taip, kad susidarytų min. 4 žmonių grupė.

Išlaidos

Kelionės bilietas, pinigai maistui iki pirmo atlyginimo ir agentūros administracinis mokestis – 150 Eur, mokamas tik po to kai jūsų kandidatūrą patvirtino darbdavys, galima mokėti dalimis (kai dalis sumokama jau nuvykus į darbo vietą, atidirbus ir gavus pirmą atlyginimą). Mokėjimo sąlygos derinamos su kiekvienu kandidatu  individuliai.