Darbas viešbučiuose

 

 

Darbo pasiūlymų viešbučiuose gauname nuolatos, darbdaviams – viešbučiams yra siūlomi kandidatai, kurie yra pridavę mums visus reikiamus pirminius dokumentus ir praėję pokalbį su mūsų darbuotoju.

Registracija

Pokalbis su kandidatu,  jo pageidavimų dėl darbo vietos, pozicijos, bei lūkesčių aptarimas, anglų kalbos žinių patikrinimas -pokalbis vyksta telefonu/skype ar  pas mus ofise. Kandidatas turi pateikti reikiamus dokumentus  ( CV, asmens dokumento kopija, rekomendacijas, spec.anketa).

Interviu

Gavus darbo pasiūlymą  – darbdaviui susidomėjus kandidatu ir pareiškus norą pasikalbėti, kandidatas skubiai informuojamas telefonu. Jei darbdavys pageidauja telefoninio ar skype interviu – suderinamas interviu laikas su kandidatu. Kartais ir be interviu darbdavys iškarto patvirtina kandidatūrą. Interviu rezultatai paskelbiami tą pačią ar sekančią dieną, patvirtinantiems kandidatams dviejų dienų bėgyje atsiunčiamas  darbą garantuojantis dokumentas – Job offer letter, tik prieš tai kandidatas turi informuoti apie galimą atvykimo datą.

Darbo vietovės

Gali būti bet kurioje Didžiosios Britanijos vietoje: Anglijoje; Škotijoje, Velse.  Dažniausiai tai būna mažesni miesteliai gražiose  vietovėse – tikrai ne didmiesčiai. Registruojantis kandidato prašoma nurodyti kokiose pageidaujamose vietovėse jis norėtų dirbti. Prieš interviu su darbdaviu, kandidatas informuojamas apie tikslią darbo vietą.

Galimos pozicijos

Padavėjai, barmenai, virtuvės asistentai, kambarinės, administratorės, ir kt.

Atlyginimas/ Darbo valandos

Normali darbo savaitė – 40 darbo valandų:
under 21 years- £6,40, 21-24years – £7,10, over 25 years  £7.55.                                                      Viršvalandžiai dažniausiai apmokami tokiu pačiu tarifu.
*atlyginimas mokamas kas savaitę arba kas 4 savaites, priklausomai nuo kiekvieno darbdavio.

Reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas, greita orientacija darbe, tesingas supratimas apie klientų aptarnavimą, panaši darbo patirtis nebūtina, kai kurioms pozicijoms gali būti privaloma panaši darbo patirtis.

Dokumentai

Kandidato prašome pateikti šiuos dokumentus: CV anglų kalba, asmens dokumento kopiją, Speciali anketa, dvi rekomendacijos, pasirašyta agentūros paslaugų sutartis. Kandidatas privalo pateikti papildomus dokumentus, kurių pageidauja darbdavys  arba kurių nebuvo pateikęs registracijos metu.

Darbo trukmė, pradžia ir pabaiga

Dažniausiai darbdaviai pageidauja, kad kandidatas  atvyktų 6-12mėnesių laikotarpiui. Job offer letter visada būna nurodyta darbo pradžios ir darbo pabaigos datos, bei  laikotarpis per kurį reikia pranešti apie išėjimą iš darbo. Pasibaigus kontraktui  yra galimybė jį pratęsti. Minimaliausia trukmė – 3 mėnesiai. Darbo pradžios data derinama su kandidatu, bet dažniausia darbdavys nori , kad kandidatas atvyktų savaites – dviejų savaičių bėgyje nuo interviu.

Apgyvendinimas

Visi viešbučiai suteikia gyvenamąją vietą programų dalyviams, priklausomai nuo vietovės ir viešbučio tipo apgyvendinimas kainuoja apie 40-75 svarus per savaitę. Mokestį už apgyvendinimą nuskaičiuoja nuo atlyginimo, atvykus  iš anksto už apgyvendinimą nereikia mokėti. Gyvenama personalui skirtose patalpose (ne viešbučio kambariuose).

Maitinimas

Dauguma viešbučių darbo metu (du-tris kartus per dieną) suteikia nemokamą maitinimą.

Kelionė

Konkrečios atvykimo datos suderinamos su darbdaviu ir  kandidatu, lėktuvo bilietą perkasi pats dalyvis.  Dažniausia reikia atvykti  su autobusu pačiam iki darbdavio nurodyto artimiausia miestelio, kurioje jus pasitiks ir nuveš iki apgyvendinimo/darbo vietos. Labai retai darbdavys pasitinka oro uoste.

Išlaidos

Pilnas paslaugų  mokestis vykstant dirbti į viešbučius/ poilsio  pramogų parkus yra 350 Eur . Avansinis mokestis 75 Eur mokamas pridavus visus dokumentus ir praėjus pirminį pokalbį. Jis įskaičiuojamas į programos kainą.

Kelionės išlaidos iki darbo vietos –  neįskaičiuotos.