Darbas kavinėse

 

 

Dirbame su viena iš didžiausių įmonių Didžiojoje Britanijoje – Roadchef Motorways Ltd.  Ši kompanija turi greito maisto restoranų ir kavinių tinklą Jungtinėje Karalystėje ( www.roadchef.com ). Roadchef Ltd nuolat reikalingi sezoniniai ir nuolatiniai darbuotojai dirbti Costa; Fresh Food Café, McDonald ir kitose kavinėse.

Darbo vietovės

Clacket Lane; M25 Westbound Junction 5/6; Westerham; Kent; TN16 2ER (dirbant suteikiamas apgyvendinimas).
Sutton Scotney; A34 By-Pass; Sutton Scotney; Winchester; Hampshire; SO21 3JY

Galimos pozicijos

Team member, Team Leader;

Darbo pobūdis

Team member –dirbti komandoje, aptarnauti klientus, daryti mėsainius, sumuštinius, kavą, darbas prie kasos, darbo vietos sutvarkymas.

Atlyginimas/Darbo valandos

Normali darbo savaitė – 40 darbo valandų:
Team member:   £8.36
Trainee Shift manager –  nuo £9,00
*atlyginimas mokamas kas 4 savaites, konkrečiomis datomis

Reikalavimai

Anglų kalbos mokėjimas, greita orientacija darbe, dalyvavimas tiesioginiame interviu su darbdaviu, reikiamų dokumentų pateikimas patvirtinus kandidatūrą.

Interviu

Tiesioginiai  interviu ( kai darbdavys atvyksta į Lietuvą) vyks 2020m. Balandžio 3d. – Kaune, Balandžio 4d. – Vilniuje. Kitais atvejais interviu vyksta pagal iš anksto su kandidatu  ir darbdaviu suderintą tvarkaraštį „video call“ būdu.
Registruotis interviu reikia iš anksto el.paštu- info@addus.lt arba telefonu 8-5599440, ar užpildant registracijos formą.
Interviu rezultatai paskelbiami jau sekančią dieną, patvirtinantiems kandidatams savaitės bėgyje atsiunčiamas  darbą garantuojantis dokumentas – Job offer letter.

Dokumentai

Patvirtinus kandidatūrą kaip tinkamą, privaloma  iki išvykimo pateikti visus reikalingus dokumentus: asmens dokumento kopiją, spec. anketą, dvi rekomendacijas, pasirašytą Job offer letter, pasirašytą agentūros paslaugų sutartį.

Darbo pradžia ir pabaiga

Sezoniniams vasaros darbuotojams: darbo pradžia -gegužės/birželio mėn./liepos pradžia. Darbo periodo minimali trukmė – apie 2,5-3 mėnesius, darbo pabaiga ne anksčiau kaip 2020m. Rugsėjo 5/7d.

Apgyvendinimas

Sezoniniams darbuotojamas – suteikiamas apgyvendinimas už atitinkamą mokestį ( 7 svarai/para) šalia darbovietės esančiuose viešbučiuose Days Inn , gyvenama  3-ise viešbučio kambaryje.

Maitinimas

Suteikiamas darbo metu už £1, galima pavalgyti pasirinktoje kavinėje.

Kelionė

Konkrečios atvykimo datos suderinamos su darbdaviu ir  kandidatu, lėktuvo bilietą perkasi pats dalyvis.  Vasaros sezono metu – dažnai vykstama grupelėmis nustatytomis datomis.

Pasitikimas oro uoste

Vykstant  dirbti į Clacket Lane pasitinkamos grupės London Lutono oro uoste. Todėl išvykimas derinamas taip, kad susidarytų min. 3-4 žmonių grupė.

Išlaidos

Kelionės bilietas, pinigai maistui iki pirmo atlyginimo ir agentūros administracinis mokestis – 150 Eur, mokamas tik po to kai jūsų kandidatūrą patvirtino darbdavys, galima mokėti dalimis (kai dalis sumokama jau nuvykus į darbo vietą, atidirbus ir gavus pirmą atlyginimą). Mokėjimo sąlygos derinamos su kiekvienu kandidatu  individuliai.